Cem Tour
Ana Sayfa

    Hizmetlerimiz
     Yurtiçi Turlar
     Yurtdışı Turlar
     Haberler
     Otel Rezervasyon
     Uçak Biletleri ve Tarifeler
     Araç Kiralama
     Toplantı ve Kongre
     Malatya
     Hava Durumu
     İletişim
     Döviz Kurları
     Resim Galerisi
     Acentamız Hakkında


counter

Tasarım = Egasis

KAPADOKYA TURU

1 GECE 2 GÜN

1.GÜN : Göreme - Paşabağ - Çavuşin - Avanos - Zelve - Ürgüp

Sabah saat 05.30’da Malatya Şehir Stadyumu’nun önünde buluşma ve saat 06.00’da Malatya Kayseri güzergahı ile Kapadokya’ya varış. Otelimize yerleşme ve öğle yemeği sonrası Göreme Açıkhava Müzesi, Zelve Açıkhava Müzesi, Paşabağ geziyoruz. Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Kalesi manzarası ve kayalara oyulmuş güvercinlikler hoş görüntüler oluşturuyor. Avanos'un meşhur çanak çömlek atölyelerinden birini ziyaret edip çömlek yapımı hakkında bilgi edindikten sonra Otelimize dönüp akşam yemeği serbest zaman.
2.GÜN Ihlara Vadisi - Derinkuyu Yeraltı Şehri- Selimiye vadisi Ürgüp
Sabah kahvaltı sonrası ilk durağımız bölgenin en çok ziyaret edilen yeraltı şehri Derinkuyu Yeraltı Şehri'ni geziyoruz, ilginç doğal yapısı ve kayalara oyulmuş kiliseleriyle Kapadokya Bölgesi'nin en önemli inziva yerlerinden biri olan Ihlara Vadisi. Yaklaşık 1,5 saatlik vadi gezisinin ardından Selimiye kanyonu gezi sonrası öğle yemeğinin ardından Ürgüp'ü gezip Turasan Şarap Fabrikası'nda alışveriş yapıyoruz. Otelimize dönüş, Akşam yemeği sonrası (Kaya restorantlarda düzenlenen meşhur Türk gecesi sınırsız içecek,sınırsız eğlence).
Yürüyüş Programı 1 : Ihlara Vadisi yürüyüşü (1 saat) Dere kenarından çoğunlukla düz bir parkurda kısa ve kolay bir yürüyüş. Sağlı sollu kaya bloklarında güvercinlikler, kaya kiliseleri gezi sonrası Kayseri güzergahı ile Malatya’ya hareket ediyoruz.


TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR
• * 1 gece yarım pansiyon konaklama,
• * Rehberlik hizmetleri,
• * Lüks otobüslerle ulaşım,
• * Tüm çevre gezileri,

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR
• * Otelde yapılan özel harcamalar,
• * Tüm yemeklerde alınan içecekler,
• * Öğle yemekleri,
• * Müze ve Ören yeri giriş ücretleri,Ekstra turlar,